| Gyártó | Logitech |
| Fejhallgató / Headset | Headset |
| Kialakítás | Slim fejpántos |
| Csatlakozás | USB |
| Kábelhossz | 2,4m |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Szín | Fekete |
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
11 260 Ft
(8 866 Ft + ÁFA)| Fejhallgatók típusa | Zárt |
| Vezeték nélküli fejhallgató | Nem |
| Mikrofon | Igen |
| Csatlakozó típusa | 1 x USB |
| Vezeték hossza | 2.4 m |
| Hangerő szabályozás | Igen |
| Frekvencia átvitel (fejhallgató) | 20-20000 Hz |
| Frekvencia átvitel (mikrofon) | 100-10000 Hz |
| Mikrofon érzékenység | - 62 dBV/Pa |
| Fejhallgató / Headset | Headset |
| Kialakítás | Slim fejpántos |
| Csatlakozás | USB |
| Kábelhossz | 2,4m |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Extrák | Mikrofon |
| Szín | Fekete |

Logitech OEM PC 960 USB, Mikrofon 9 680 Ft
Logitech H340 USB vezetékes headset 10 500 Ft
Logitech H150 Cloud White Headset Fehér 10 560 Ft
Logitech H540 Headset Black 15 410 Ft
Logitech G335 fehér gamer headset 23 000 Ft