| Gyártó | Logitech |
| Fejhallgató / Headset | Headset |
| Kialakítás | Fejpántos |
| Csatlakozás | USB |
| Kábelhossz | 1,8 m |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Szín | Fekete |
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
14 830 Ft
(11 677 Ft + ÁFA)A lézerhangolású hangszórók és a beépített hangszínszabályzó csúcsminőségű, páratlan hangminőséget és gazdag basszushangot biztosít, így a végsőkig fokozhatja a hangélményt.
Hangerő- és basszusszabályzás, valamint a mikrofon azonnali elnémítása – mindez egy ujjal.
A puha, műbőrrel párnázott fejpánt és fülpárnák segítségével kényelmesen, órákon át hallgathat zenét vagy beszélgethet.
A Plug-and-play USB-kapcsolat segítségével szinte azonnal megtapasztalhatja a kristálytiszta digitális sztereó hangzást és az élethűbb hívásokat.
Használható a legnépszerűbb hívóprogramokkal, mint például a Skype™, Google Hangouts™ vagy a Yahoo!® Messenger.
| Jellemzők |
|
| Rendszerkövetelmények |
|
| Csomag tartalma |
|
| Cikkszám | EU: PN 981-000480 US: PN 981-000510 |
| Fejhallgató / Headset | Headset |
| Kialakítás | Fejpántos |
| Csatlakozás | USB |
| Kábelhossz | 1,8 m |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Extrák |
|
| Szín | Fekete |
| Súly | 0.4 kg |

Logitech H150 Cloud White Headset Fehér 10 560 Ft
Logitech H340 USB vezetékes headset 10 880 Ft
Logitech H390 USB vezetékes headset 13 930 Ft
Logitech H650E USB Stereo Headset Szürke 23 940 Ft
Logitech G335 fehér gamer headset 25 570 Ft