| Gyártó | Logitech |
| Fejhallgató / Headset | Headset |
| Kialakítás | Fejpántos |
| Csatlakozás | 3,5 mm Jack |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Szín | Fehér |
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
10 560 Ft
(8 314 Ft + ÁFA)Gazdag sztereó hangzás
Zajszűrő mikrofon
Forgatható mikrofonkar
Állítható fejpánt
Habszivacsból készült fülpárnák
Vezetékre szerelt hangvezérlők
Tulajdonságok | |
| hangcsatorna | stereo |
| illesztés | 3,5 mm jack |
| jack aljzat | 2db |
Fizikai jellemzők | |
| szín | fehér |
| Fejhallgató / Headset | Headset |
| Kialakítás | Fejpántos |
| Csatlakozás | 3,5 mm Jack |
| Kábelhossz | N/A |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Extrák | Hangerőszabályzó |
| Szín | Fehér |
| Súly | 200 g |

Logitech H151 USB vezetékes headset 8 840 Ft
Logitech OEM PC 960 USB, Mikrofon 9 680 Ft
Logitech H340 USB vezetékes headset 10 500 Ft
Logitech H390 USB vezetékes headset 11 260 Ft
Logitech H540 Headset Black 15 410 Ft