| Gyártó | Logitech |
| Fejhallgató / Headset | Headset |
| Kialakítás | Slim fejpántos |
| Csatlakozás | USB |
| Kábelhossz | 1,8 m |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Szín | Fekete |
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
10 500 Ft
(8 267 Ft + ÁFA)Technikai paraméterek | |
| Típus: | 2.0 |
Csatlakozó(k) | |
| USB: | Igen |
Fizikai jellemzők | |
| Alap szín: | Fekete |
Alapadatok | |
| Kompatibilitás: | MACPC |
| Mikrofon elhelyezés: | Jobbos |
Kábelhossz: 1,8 méter
Frekvenciaátvitel:
Fejhallgató: 20 – 20 000 Hz
Mikrofon: 100 – 10 000 Hz
Érzékenység: -40 dBV/Pa +/- 3 dB
| Fejhallgató / Headset | Headset |
| Kialakítás | Slim fejpántos |
| Csatlakozás | USB |
| Kábelhossz | 1,8 m |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Extrák |
|
| Szín | Fekete |
| Súly | 0.3 kg |

Logitech H111 USB vezetékes headset 5 230 Ft
Logitech H151 USB vezetékes headset 8 840 Ft
Logitech OEM PC 960 USB, Mikrofon 9 680 Ft
Logitech H150 Cloud White Headset Fehér 10 560 Ft
Logitech H390 USB vezetékes headset 11 260 Ft
Logitech H540 Headset Black 15 410 Ft