| Gyártó | Logitech |
| Fejhallgató / Headset | Headset |
| Kialakítás | Slim fejpántos |
| Csatlakozás | USB |
| Kábelhossz | 1,5 m |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 31 Hz - 20 kHz |
| Szín | Fekete |
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
20 160 Ft
(15 874 Ft + ÁFA)| Gyártó | Logitech |
| Csatlakozó | USB |
| Kivitel | Fejpánt |
| Frekvenciaátvitel | 31 Hz – 20 kHz |
| Mikrofon érzékenység | 41 dB |
| Mikrofonos fejhallgató | Igen |
| Szín | Fekete |
| Fejhallgató / Headset | Headset |
| Kialakítás | Slim fejpántos |
| Csatlakozás | USB |
| Kábelhossz | 1,5 m |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 31 Hz - 20 kHz |
| Extrák |
|
| Szín | Fekete |

Logitech H150 Cloud White Headset Fehér 10 560 Ft
Logitech H390 USB vezetékes headset 11 260 Ft
Logitech H540 Headset Black 15 410 Ft
Logitech G335 fehér gamer headset 23 000 Ft
Logitech H650E USB Stereo Headset Szürke 23 940 Ft