| Gyártó | Microsoft |
| Fejhallgató / Headset | Headset |
| Kialakítás | Fejpántos |
| Csatlakozás | USB |
| Kábelhossz | 1,8 m |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Szín | Fekete |
15 890 Ft
(12 511 Ft + ÁFA)| Headset |
|
| Vezérlés |
|
| Mikrofon | Zajcsökkentő mikrofon |
| Csatlakozás | 1.8méter kábel, USB 2.0 csatlakozás |
| Kompatibilitás | Windows 7/8 támogatás, Androidos táblagéphez is |
| Egyéb |
|
| Fejhallgató / Headset | Headset |
| Kialakítás | Fejpántos |
| Csatlakozás | USB |
| Kábelhossz | 1,8 m |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Extrák |
|
| Szín | Fekete |
| Súly | 0.5 kg |

Logitech H340 USB vezetékes headset 11 090 Ft
Logitech H390 USB vezetékes headset 14 770 Ft
Gamdias Artemis E1 Gaming combo* 14 900 Ft
Logitech H150 Cloud White Headset Fehér 15 950 Ft
Jabra EVOLVE Mono USB Headset 16 010 Ft
Logitech H540 Headset Black 16 240 Ft