181 940 Ft
(143 259 Ft + ÁFA)General Information | |
| Manufacturer: | American Power Conversion Corp |
| Manufacturer Part Number: | APCRBC110 |
| Brand Name: | APC |
| Product Model: | APCRBC110 |
| Product Name: | UPS Replacement Battery Cartridge #110 |
| Package Details: | 1 x Replacement Battery Cartridge |
| Product Type: | Battery Unit |
Technical Information | |
| Battery Type: | Spill-proof, Maintenance-free Sealed Lead Acid Hot-swappable |
| Battery Life: | 3 Year to 5 Year |
| Capacity: | 84 VAh |
Physical Characteristics | |
| Height: | 105 mm |
| Width: | 151 mm |
| Depth: | 65 mm |
| Weight (Approximate): | 2.50 kg |
Miscellaneous | |
| Package Contents: |
|
Warranty | |
| Limited Warranty: | 1 Year |
| Akkumulátorok száma a készletben | 1 db |

APC RBC6 UPS akkumulátor 123 750 Ft
APC RBC #116 csereakkumulátor 126 570 Ft
APC RBC7 146 140 Ft
APC Replacement Battery Cartridge #23 201 380 Ft
APC RBC24 246 560 Ft
APC RBC43 253 670 Ft