| Gyártó | APC |
| Akkumulátor kapacitás | 9,0 Ah |
| Feszültség | 12 V |
| Akkumulátorok száma a készletben | 1 db |
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
32 170 Ft
(25 330 Ft + ÁFA)Tulajdonságok | |
| feszültség | 12V |
| akkumulátor típusa | ólom-sav |
Fizikai jellemzők | |
| szélesség | 151mm |
| magasság | 94mm |
| mélység | 65mm |
| súly | 2,59kg |
| Akkumulátor kapacitás | 9,0 Ah |
| Feszültség | 12 V |
| Akkumulátorok száma a készletben | 1 db |

APC RBC30 28 910 Ft
APC RBC2 akkumulátor 33 210 Ft
APC RBC #123 csereakkumulátor 46 090 Ft
APC RBC4 49 630 Ft