| Gyártó | APC |
| Akkumulátor kapacitás | 5,0 Ah |
| Feszültség | 12 V |
| Akkumulátorok száma a készletben | 1 db |
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
28 910 Ft
(22 763 Ft + ÁFA)| Azonosító | RBC30 |
| Készülék | Szünetmentes tápegység |
| Gyártó | APC |
| Feszültség | 12V |
| Kapacitás | 5Ah |
| Kompatibilitás | BF500-GR |
| Méret | 112x99x74 |
| Szín | n.a. |
| Garancia | 6 hónap |
| Egyéb | n.a. |
| Akkumulátor kapacitás | 5,0 Ah |
| Feszültség | 12 V |
| Akkumulátorok száma a készletben | 1 db |

APC RBC17 akkumulátor 32 170 Ft
APC RBC2 akkumulátor 33 210 Ft
APC RBC #123 csereakkumulátor 46 090 Ft