| Gyártó | APC |
| Típus | Line-interactive UPS |
| Kapacitás | 1500VA |
| Teljesítmény | 865W |
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
173 030 Ft
(136 244 Ft + ÁFA)Tulajdonságok | |
| kapacitás | 1500VA |
| feszültség | 230V |
| frekvencia tartomány | 60/50Hz |
| topológia | vonalinteraktív |
| hullámforma típus | lépésenkénti közelítés egy szinuszhullámhoz |
| akkumulátor típusa | RBC124 |
| akkumulátorok száma | 1db |
| tipikus újratöltési idő | 8óra |
| visszajelzés | LCD kijelző |
| riasztási funkció | Igen |
| menedzselhető | Igen |
Csatlakozók | |
| RJ11 | Igen |
| RJ45 | Igen |
| USB2.0 | Igen |
| soros port | 1db |
| kimenő hálózati CEE7 aljzat | 6db |
| túlfeszültség védő aljzat | 3db |
| szünetmentes aljzat | 3db |
Fizikai jellemzők | |
| szélesség | 112mm |
| magasság | 301mm |
| mélység | 382mm |
| súly | 13kg |
| szállítási súly | 13,8kg |
| szín | fekete |
| Típus | Line-interactive UPS |
| Kapacitás | 1500VA |
| Teljesítmény | 865W |
| Súly | 13.8 kg |

APC Back-UPS BR1200GI Line-interactive UPS 161 140 Ft
APC Smart SC 450I 1U szünetmentes tápegység 166 650 Ft
APC SMART 750VA LCD szünetmentes tápegység 171 710 Ft
APC SMART 750VA 1U szünetmentes tápegység 283 990 Ft