1 120 Ft
(881 Ft + ÁFA)| Cable Functionality | Power Cable |
| Left Connector Type | Molex |
| Left Connector Gender | Male |
| Left Connector Quantity | 1 |
| Right Connector Type | Molex |
| Right Connector Gender | Female |
| Right Connector Quantity | 3 |
| External Color | Black/Red/Yellow |
| Cable Length | 0.15 m |
| Nominal Weight | 0.021 kg |
| Warranty Term (month) | 0 month(s) |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.2 kg |
