| Gyártó | Acer |
| Kijelző méret | 17,3" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 16GB |
| Operációs rendszer | Linux |
432 220 Ft
(340 330 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző méret | 17,3 " |
| Panel típus | IPS |
| Kijelző felület | Matt |
Processzor | |
| CPU gyártó | Intel |
| CPU család | Core i7 |
| CPU típus | Intel Core i7-8750H (2,2GHz, 9 MB) |
Memória | |
| Memória mennyiség | 16,0 GB |
| Memória | DDR4-2666MHz |
| Memória foglalatok száma | 2 db |
| Memória modulok | 2 x 8 |
Háttértár | |
| Háttértár típus | HDD |
| Háttértár méret | 1000 GB |
| Háttértár fordulatszám | 5400 rpm |
| M.2 foglalat | Igen |
Videókártya | |
| VGA típus | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
| Chipset gyártó | NVIDIA |
Optikai meghajtó | |
| Optikai meghajtó | nincs |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| WiFi | 802.11 a/ac/b/g/n |
| Bluetooth | van |
Webkamera | |
| Felbontás | 0,90 MP |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Endless OS - Elinux |
Csatlakozók | |
| USB 2.0 ki | 2 db |
| USB 3.0 ki | 1 db |
| USB Type-C ki | 1 db |
| HDMI ki | 1 db |
| Jack 3,5mm | Igen |
| Hálózati csatlakozás | 10/100/1000 Mb/s |
| Memória kártyaolvasó | Igen |
Biztonság | |
| Kensington zár foglalat | Igen |
Akkumulátor | |
| Technológia | Li-ion |
| Tárolt energia | 48 wattóra |
| Cellák száma | 4 |
| Elektromos töltés | 3220 mAh |
| Töltő teljesítmény | 180 watt |
Fizikai jellemzők | |
| Alap szín | Fekete |
| Szélesség (max.) | 432,3 mm |
| Magasság (max.) | 29,0 mm |
| Mélység (max.) | 289,91 mm |
| Nettó súly | 3,00 kg |
Alapadatok | |
| Család | Predator Helios 300 |
Audió | |
| Hangszóró | Sztereó |
| Mikrofon | Igen |
Egyéb adatok | |
| Billentyűzet | Magyar |
Egyéb funkciók | |
| Billentyűzet világítás | Igen |
| Numerikus billentyűzet | Igen |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 17,3" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 8750H |
| Processzor alap órajel | 2.30 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | GeForce GTX 1050 Ti |
| Háttértár méret | 1TB |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 48 Wh |
| Tartozékok |
|
| Operációs rendszer | Linux |
| Állapot | Új |
| Súly | 5.25 kg |
