Acer Aspire AI (A14-53M-76DJ) - 14.0" WUXGA OLED, Core Ultra 7-258V, 32GB, 1TB SSD, Microsoft Windows 11 Home - Ezüst Laptop 3 év garanciával
  • Azonosító: #409812
  • Model: NX.JNQEU.007
  • Frissítve: 10 perce
Gyártó Acer
Kijelző méret 14,0"
Processzor család Intel Core Ultra 7
Memória méret 32GB
Háttértár típus SSD háttértár
Operációs rendszer Microsoft Windows 11 Home
Szín ezüst
36 hónap garancia
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
TermékképekA kép csak illusztráció
GyártóAcer
Képernyő
Kijelző méret14"
Panel típusaOLED DCI-P3 100%
Felbontás1920 x 1200
Felbontás fajtaWUXGA
Processzor
Processzor gyártóIntel®
Processzor családCore™ Ultra 7
Magok száma8
Processzor típus258V (NPU Intel® AI Boost 47 TOPS - P-core 4,80GHz - Low Power E-core 3,70GHz / 12MB)
Memória
Memória mérete32 GB
Memória típusaLPDDR5X
Háttértár
1. Háttértároló mérete1TB
1. Háttértároló típusaSSD
1. Háttértároló csatlakozásaM.2 PCIe NVMe SED
SSD van benneIgen
Videokártya
VGA gyártóIntel®
VGA szériaArc™ Graphics 140V
VGA típusaIntegrált
Operációs rendszer
Operációs rendszerWindows® 11 Home
Egyéb
SzínSzínezüst
CsaládAspire 14 AI
Tipus Laptop
Kijelző méret 14,0"
Kijelző felbontás 1920x1200
Kijelző típus OLED
Érintőképernyő Nem
Processzor típus 258V
Processzor alap órajel N/A
Memória típus LPDDR5X
Memória méret 32GB
Grafikus vezérlő gyártó Intel®
Grafikus vezérlő típus Intel Arc 140V
Grafikus memória Alaplapi (Integrált)
Háttértár típus SSD háttértár
Háttértár méret 1TB SSD
Optikai meghajtó Opcionális külső (külön megvásárolható)
Kommunikáció
  • 802.11 be
  • Bluetooth 5.4
  • Webkamera Full HD
  • Beépített mikrofon
  • Beépített Sztereó Hangszóró
Kimeneti csatlakozók
  • HDMI 2.1
  • 3.5 Jack audió
Bemeneti csatlakozók
  • 2 x USB Type-C
  • 2 x USB 3.2
Biztonság
  • BIOS védelme felhasználói jelszóval
  • TPM
Kártyaolvasó Nincs
Akkumulátor 4 Cellás
Akkumulátor teljesítmény 64 Wh
Tartozékok Hálózati Töltő
Állapot Új - Magyar billentyűzet háttérvilágítással
Billentyűzet világítás Igen
Szín ezüst
Súly 1.8 kg
Írjon véleményt a(z) Acer Aspire AI (A14-53M-76DJ) - 14.0" WUXGA OLED, Core Ultra 7-258V, 32GB, 1TB SSD, Microsoft Windows 11 Home - Ezüst Laptop 3 év garanciával termékről!