| Gyártó | Acer |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Memória méret | 4GB |
215 020 Ft
(169 307 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző méret | 15,6 " |
| Kijelző felület | Matt |
Processzor | |
| CPU gyártó | Intel |
| CPU család | Core i5 |
| CPU típus | Intel Core i5-8250U (1,6GHz, 6MB) |
Memória | |
| Memória mennyiség | 4,0 GB |
| Memória | DDR4-2133MHz |
| Memória foglalatok száma | 1 db |
| Memória modulok | 1 x 4 |
Háttértár | |
| Háttértár típus | HDD |
| Háttértár méret | 1000 GB |
| Háttértár fordulatszám | 5400 rpm |
| M.2 foglalat | Igen |
Videókártya | |
| VGA típus | NVIDIA GeForce MX150 2GB GDDR5 |
| Chipset gyártó | NVIDIA |
Optikai meghajtó | |
| Optikai meghajtó | nincs |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| WiFi | 802.11 a/ac/b/g/n |
| Bluetooth | van |
Webkamera | |
| Felbontás | 0,90 MP |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Endless OS - Elinux |
Csatlakozók | |
| USB 2.0 ki | 2 db |
| USB 3.0 ki | 1 db |
| USB Type-C ki | 1 db |
| HDMI ki | 1 db |
| Jack 3,5mm | Igen |
| Hálózati csatlakozás | 10/100/1000 Mb/s |
| Memória kártyaolvasó | Igen |
Biztonság | |
| Kensington zár foglalat | Igen |
Akkumulátor | |
| Technológia | Li-ion |
| Tárolt energia | 48 wattóra |
| Cellák száma | 4 |
| Elektromos töltés | 3220 mAh |
| Töltő teljesítmény | 65 watt |
Fizikai jellemzők | |
| Alap szín | Fekete |
| Szélesség (max.) | 381,6 mm |
| Magasság (max.) | 21,6 mm |
| Mélység (max.) | 263,00 mm |
| Nettó súly | 2,20 kg |
Alapadatok | |
| Család | Aspire 5 |
Audió | |
| Hangszóró | Sztereó |
| Mikrofon | Igen |
Egyéb adatok | |
| Billentyűzet | Magyar |
Egyéb funkciók | |
| Numerikus billentyűzet | Igen |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Processzor típus | 8250U |
| Processzor alap órajel | 1.60 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 4GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | GeForce MX150 |
| Háttértár méret | 1TB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | Kensington zár foglalat |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 48 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Állapot | Új |
| Súly | 3.1 kg |
