Acer Aspire Lite ( AL15-45P-R5HK) NX.DLQEU.003 - 15.6" FullHD, AMD Ryzen 7-5825U, 16GB, 512GB SSD, DOS, Ezüst Laptop
  • Azonosító: #410878
  • Model: NX.DLQEU.003
  • Frissítve: 16 perce
Gyártó Acer
Kijelző méret 15,6"
Processzor család AMD Ryzen 7
Memória méret 16GB
Háttértár típus SSD háttértár
Operációs rendszer DOS
Szín ezüst
36 hónap garancia
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
GyártóAcer
Képernyő
Kijelző méret15,6"
Panel típusaIPS
Felbontás1920 x 1080
Felbontás fajtaFHD
Kijelző fajtaVékony keretes
Processzor
Processzor gyártóAMD®
Processzor családRyzen™ 7
Magok száma8
Processzor típus5825U (2,00Ghz - 4,50GHz / 16MB)
Memória
Memória mérete16 GB
Memória típusaDDR4
Háttértár
1. Háttértároló mérete512GB
1. Háttértároló típusaSSD
1. Háttértároló csatlakozásaM.2 PCIe NVMe
SSD van benneIgen
Videokártya
VGA gyártóAMD®
VGA szériaRadeon™ Graphics
VGA típusaIntegrált
Operációs rendszer
Operációs rendszerNincs
Egyéb
SzínEzüst
CsaládAspire Lite
Tipus Laptop
Kijelző méret 15,6"
Kijelző felbontás 1920x1080
Kijelző típus Matt (Tükröződésmentes) kijelző
Érintőképernyő Nem
Processzor család AMD Ryzen 7
Processzor típus 5825U
Processzor alap órajel 2.00 GHz
Memória típus DDR5
Memória méret 16GB
Grafikus vezérlő gyártó AMD® Radeon®
Grafikus vezérlő típus Radeon Graphics
Grafikus memória Alaplapi (Integrált)
Háttértár típus SSD háttértár
Háttértár méret 512GB SSD
Optikai meghajtó Opcionális külső (külön megvásárolható)
Kommunikáció
  • 802.11a/b/g/n/ac/ax
  • Bluetooth 5.3
  • Webkamera
  • Beépített mikrofon
  • Beépített Sztereó Hangszóró
Kimeneti csatlakozók
  • HDMI
  • 3.5 Jack audió
Bemeneti csatlakozók
  • 2 x USB 3.2
  • 2 x USB Type-C
Biztonság
  • BIOS védelme felhasználói jelszóval
  • TPM
  • Ujjlenyomat olvasó
Kártyaolvasó Nincs
Akkumulátor 3 Cellás
Akkumulátor teljesítmény 47 Wh
Tartozékok Hálózati Töltő
Operációs rendszer DOS
Állapot Új - Magyar billentyűzet háttérvilágítással
Billentyűzet világítás Igen
Súly 2.7 kg
Írjon véleményt a(z) Acer Aspire Lite ( AL15-45P-R5HK) NX.DLQEU.003 - 15.6" FullHD, AMD Ryzen 7-5825U, 16GB, 512GB SSD, DOS, Ezüst Laptop termékről!