| Gyártó | Lenovo |
Képernyő | |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Panel típusa | TN |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Felbontás fajta | FHD |
| Kijelző fajta | Matt |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel® |
| Processzor család | Core™ i3 |
| Magok száma | 2 |
| Processzor típus | i3-8145U (2,10GHz - 3,90GHz / 4MB) |
Memória | |
| Memória mérete | 4 GB |
| Memória Típusa | DDR4 |
| Memória Órajele | 2400 MHz |
Háttértár | |
| 1. Háttértároló mérete | 256GB |
| 1. Háttértároló típusa | SSD |
| 1. Háttértároló csatlakozása | M.2 PCIe NVMe |
| SSD van benne | Igen |
Videokártya | |
| VGA gyártó | NVIDIA® |
| VGA család | GeForce® |
| VGA széria | MX110 |
| VGA memória mérete | 2GB |
| VGA memória típusa | GDDR5 |
| VGA típusa | Dedikált |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Professional |
Csatlakozók | |
| USB3.1 | Igen |
| HDMI | Igen |
| WLAN | 802.11ac |
| Bluetooth | Igen |
| TPM | Igen |
| Webkamera | Igen |
Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó | Igen |
| Szín | Fekete |
| Család | Ideapad S340 |
| Súly | 1,8 kg |
| Háttérvilágítású billentyűzet | Nem |
A fenti termék magyar billentyűzettel rendelkezik. A fenti termékleírás egy általános termékismertető, a pontos paraméterek modellenként és konfigurációnként eltérhetnek.
Core i3 8145U (up to 3900)/4096 (DDR4)/256 NVMe SSD/15,6" FHD LED matt/nincs opt
| Tipus |
Laptop |
| Kijelző méret |
15,6" |
| Kijelző felbontás |
1920x1080 |
| Kijelző típus |
Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő |
Nem |
| Processzor család |
INTEL Core-i3 |
| Processzor típus |
8145U |
| Processzor alap órajel |
2.10 GHz |
| Memória típus |
DDR4 |
| Memória méret |
4GB |
| Grafikus vezérlő gyártó |
NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus |
GeForce MX110 |
| Grafikus memória |
Dedikált, 2GB grafikus memória |
| Háttértár típus |
SSD háttértár |
| Háttértár méret |
256GB SSD |
| Optikai meghajtó |
Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
- WLAN 802.11ac
- Bluetooth 4.2
- Webkamera
- Beépített mikrofon
- Beépített Sztereó Hangszóró
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
- 2 x USB 3.0
- 1 x USB Type-C
|
| Biztonság |
- BIOS védelme felhasználói jelszóval
- TPM
|
| Kártyaolvasó |
Van |
| Akkumulátor |
3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény |
45 Wh |
| Tartozékok |
Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer |
Microsoft Windows 10 Professional |
| Állapot |
Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás |
Nem |
| Súly |
1.8 kg |