| Gyártó | Lenovo |
| Kijelző méret | 14,0" |
| Processzor család | Intel Pentium |
| Memória méret | 4GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
| Szín | szürke |
184 900 Ft
(145 590 Ft + ÁFA)Terméksorozat | IdeaPad Flex 5 |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Pentium Gold |
| Processzor modell | 7505 |
Kijelző | |
| Képátló | 14" |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Kijelző Típusa | Fényes, FullHD, IPS, Touch, 250nits |
| Kamera felbontás | HD 720p |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Igen |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD (NVMe) |
| HDD méret | 0 GB |
| SSD méret | 256 GB |
Memória | |
| Memória. | 4 GB |
| Memória típus | LPDDR4 3200Mhz |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home S |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | Intel |
| Memória | - |
| Videokártya típus | UHD Graphics |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 3 cella (52Wh) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ac |
| Bluetooth | 5.0 |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI (1.4b) |
| USB portok száma | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| USB 3.2 | 2 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 0 db |
| LAN | - |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | SD |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Platinaszürke |
| Súly | 1.5 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Dokkolhatóság | Nincs |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| TPM Chip | Nincs |
| Tipus | Hibrid |
| Kijelző méret | 14,0" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző típus | Fényes kijelző |
| Érintőképernyő | Igen |
| Processzor család | Intel Pentium |
| Processzor típus | 7505 |
| Processzor alap órajel | 1.20 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 4GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel UHD Graphics |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 256GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 52 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Nem |
| Szín | szürke |
| Súly | 1.5 kg |
