| Gyártó | Doogee |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 5,5" |
| Kijelző felbontás | 720x1280 |
| Memória (RAM) | 2,0 GB RAM |
| Belső / külső memória | 16 GB |
| Kamera felbontás | 8,0mpx |
| Bővíthetőség | microSD foglalat |
36 590 Ft
(28 811 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 5,5" |
| Kijelző felbontás | 720x1280 |
| Processzor magok száma | 4 |
| Processzor sebessége | 1.3 GHz |
| Memória (RAM) | 2 GB |
| Belső / külső memória | 16 GB |
| Kamera felbontás | 8,0mpx |
| Előlapi kamera felbontás | 5 mpx |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | NanoSIM/MicroSIM |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | 3360 mAh |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | Touch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók |
|
| Súly | 0.39 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft