| Gyártó | Canon |
| Készülék típus | Nyomtató/másoló |
| Színkezelés | Színes/Mono |
| Nyomtatótípus | Tintasugaras |
34 630 Ft
(27 267 Ft + ÁFA)| Gyártó | Canon |
| Megnevezés | multifunkciós nyomtató |
| Szín | Fekete |
| Papírformátumok | A4/A5/B5/LTR/LGL/20x25 cm/13x18 cm/10x15 cm/Boríték (DL, COM10)/Négyzet alakú (13x13 cm) |
| Lapolvasó | |
| Lapolvasás | Igen |
| Lapolvasó típusa | CIS síkágyas fénykép- és dokumentumszkenner |
| Lapolvasó felbontása | 1200x2400 dpi |
| Beolvasási sebesség | A4 kb. 19 másodperc |
| Másoló | |
| Másolás | Igen |
| Egyéb másolási sebesség | sFCOT: kb. 20 másodperc sESAT: kb. 6 kép/perc |
| Egyéb tulajdonságok | Dokumentummásolás, fényképmásolás, szegély nélküli másolás, 2-az-1-re |
| Nyomtató | |
| Technológia | tintasugaras |
| Felbontás | 4800 x 1200 dpi |
| Nyomtatási Sebesség (fekete-fehér) | Kb. 12,6 kép/perc |
| Nyomtatási Sebesség (színes) | Kb. 9 kép/perc |
| Fényképnyomtatási sebesség | Szegély nélküli, 10x15 cm-es méretben: körülbelül 39 másodperc |
| Egyéb tulajdonságok | Kétoldalas nyomtatás - kézi működtetés |
| Áramellátás | |
| Másolás | 12 W |
| Készenléti állapotban | (USB-n keresztül számítógéphez csatlakoztatva): kb. 0,8 W (ha a lapolvasó jelzőfénye ki van kapcsolva) (Minden port csatlakoztatva): kb. 1,6 W (ha a lapolvasó jelzőfénye ki van kapcsolva) |
| Kikapcsolt állapotban | 0,2 W |
| Egyéb adatok | |
| Csatlakozás | Nagy sebességű USB (B típusú port) Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n Wi-Fi biztonság: WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP, rendszergazdai jelszó PIXMA Cloud Link (csak okostelefonról vagy táblagépről) Canon PRINT Inkjet/SELPHY alkalmazás Canon Print Service beépülő modul (Android) Google Cloud Print Apple AirPrint Wi-Fi Direct Hozzáférési pont mód WLAN PictBridge Memóriakártya-nyílás Mopria (Android) |
| Készülék típus | Nyomtató/másoló |
| Csatlakoztatás |
|
| Színkezelés | Színes/Mono |
| Nyomtatótípus | Tintasugaras |
| Papírméret | A4 |
| Papírtálca kapacitása | 100 lap |
| Kétoldalas nyomtatás | Manuális |
| Szegély nélküli nyomtatás | Igen |
| Nyomtatási sebesség (mono) | 12 lap / perc |
| Nyomtatási sebesség (színes) | 9 lap / perc |
| Nyomtatási felbontás | 4800×1200 dpi |
| Súly | 5.5 kg |
