Terméksorozat | X |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i3 |
| Processzor modell | 10110U |
Kijelző | |
| Képátló | 14" |
| Felbontás | 1366 x 768 |
| Kijelző Típusa | Matt, HD, 220nits |
| Kamera felbontás | VGA |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nem |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD (NVMe) |
| HDD méret | 0 GB |
| SSD méret | 256 GB |
Memória | |
| Memória. | 8GB |
| Memória típus | DDR4 2400Mhz (4GB alaplapon + 4GB) |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Microsoft Windows 10 Professional |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | Intel |
| Memória | - |
| Videokártya típus | UHD Graphics |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 2 cella (32Wh) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ac |
| Bluetooth | 4.1 |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI |
| USB portok száma | 4 db |
| USB Type-C | 1 db |
| USB 3.2 | 0 db |
| USB 3.1 | 1 db |
| USB 2.0 | 2 db |
| LAN | - |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | microSD |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Ezüst |
| Súly | 1,5 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Dokkolhatóság | Nincs |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
| TPM Chip | Nincs |
Core i3 10110U (2100)/8192 (DDR4)/256 NVMe SSD/14" HD LED matt/nincs optikai meg
| Tipus |
Laptop |
| Kijelző méret |
14,0" |
| Kijelző felbontás |
1366x768 |
| Kijelző típus |
Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő |
Nem |
| Processzor család |
INTEL Core-i3 |
| Processzor típus |
10110U |
| Processzor alap órajel |
2.00 GHz |
| Memória típus |
DDR4 |
| Memória méret |
8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó |
Intel® |
| Grafikus vezérlő típus |
Intel UHD Graphics |
| Grafikus memória |
Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus |
SSD háttértár |
| Háttértár méret |
256GB SSD |
| Optikai meghajtó |
Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
- WLAN 802.11ac
- Bluetooth 5.1
- Webkamera HD
- Beépített mikrofon
- Beépített Sztereó Hangszóró
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
- 2 x USB 2.0
- 1 x USB 3.1
- 1 x USB Type-C
|
| Biztonság |
- BIOS védelme felhasználói jelszóval
- Ujjlenyomat olvasó
|
| Kártyaolvasó |
Van |
| Akkumulátor |
2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény |
36 Wh |
| Tartozékok |
Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer |
Microsoft Windows 10 Professional |
| Állapot |
Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás |
Igen |
| Szín |
szürke |
| Súly |
1.5 kg |