Asus VivoBook 14 X1404VA-EB571 - 14" FullHD, Core i5-1334U, 8GB, 512GB SSD, DOS - Kék Laptop
  • Azonosító: #407565
  • Model: 90NB10I1-M00P70
  • Frissítve: 25 perce
Gyártó Asus
Kijelző méret 14,0"
Processzor család INTEL Core-i5
Memória méret 8GB
Háttértár típus SSD háttértár
Operációs rendszer DOS
Szín kék
24 hónap garancia
RAKTÁRON
- üzletünkben azonnal átvehető
- házhozszállítással akár 1 munkanap alatt átvehető
Top Case: quiet blue, Plastic, 14"FHD 1920X1080 16:9 Anti-Glare, i5-1334U Processor 1.3 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 10 cores, 12 Threads),DDR4 8GB ,512GB PCIE G4 SSD,720p HD camera,Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.1 Wireless Card, 1x USB 2.0 Type-A,1x USB 3.2 Gen 1 Type-C,2x USB 3.2 Gen 1 Type-A,1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x DC-in,42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
Tipus Laptop
Kijelző méret 14,0"
Kijelző felbontás 1920x1080
Kijelző típus Matt (Tükröződésmentes) kijelző
Érintőképernyő Nem
Processzor típus 1334U
Processzor alap órajel 1.30 GHz
Memória típus DDR4
Memória méret 8GB
Grafikus vezérlő gyártó Intel®
Grafikus vezérlő típus Intel Iris Xe
Grafikus memória Alaplapi (Integrált)
Háttértár típus SSD háttértár
Háttértár méret 512GB SSD
Optikai meghajtó Opcionális külső (külön megvásárolható)
Kommunikáció
  • WLAN 802.11ac
  • Bluetooth 5.1
  • Webkamera HD
  • Beépített mikrofon
  • Beépített Sztereó Hangszóró
Kimeneti csatlakozók
  • HDMI 1.4
  • 3.5 Jack audió
Bemeneti csatlakozók
  • 1 x USB 2.0
  • 2 x USB 3.2
  • 1 x USB Type-C
Biztonság
  • BIOS védelme felhasználói jelszóval
  • TPM
  • Ujjlenyomat olvasó
Kártyaolvasó Nincs
Akkumulátor 3 Cellás
Akkumulátor teljesítmény 42 Wh
Tartozékok Hálózati Töltő
Operációs rendszer DOS
Állapot Új - Magyar billentyűzet háttérvilágítással
Billentyűzet világítás Igen
Szín kék
Súly 1.4 kg
Írjon véleményt a(z) Asus VivoBook 14 X1404VA-EB571 - 14" FullHD, Core i5-1334U, 8GB, 512GB SSD, DOS - Kék Laptop termékről!