| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Memória méret | 8GB |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
190 890 Ft
(150 307 Ft + ÁFA)Az ASUS VivoBook által részese lehetsz a kiváló minőségű ASUS SonicMaster hangzás nyújtotta élménynek, mely tovább fokozódik mivel az USB 3.0 szupergyors adatátviteli sebességet biztosít.
A különféle színekben kapható Asus VivoBook, segítségével kifejezheti saját stílusát . Az Asus VivoBook minden olyan funkcióval és csatlakozóval rendelkezik, amelyre a napi számítástechnikai feladatok elvégzéséhez szüksége lehet.
Az ASUS laptopok zökkenőmentes, gyors válaszidejű teljesítményét Intel® processzorok biztosítják. A nagy teljesítményű grafikával és fejlett memóriavezérlővel társult feldolgozó teljesítmény ideálissá teszi az ASUS VivoBook laptopot a mindennapi számítógépes műveletekhez, vagy filmek és videók nézéséhez.
Az Asus VivoBook Laptopok NVIDIA® GeForce grafikus kártyával rendelkeznek, hogy a legtökéletesebb képi hatást nyújtsák, fotók és videók szerkesztése, illetve a játékok élvezete során. A Splendid technológia négyféle video beállítása remekül illeszkedik a képernyőn látottakhoz, mindig a lehető legtökéletesebb vizuális megjelenést biztosítva.
Az ASUS VivoBook sorozat gépei az okos telefonoktól megszokott válaszidőkkel dolgoznak. A 2 másodperces azonnali rendelkezésre állással, egy szempillantás alatt magához téríthető gépekkel, azonnal folytatható a webes böngészés vagy a munka.
A noteszgépekben különféle optimalizált energiagazdálkodási módok segítik az akkumulátor lehető legjobb kihasználását.
Az ASUS VivoBook 15-öt olyan lítium-polimer akkumulátorokkal látták el, amelyeknek a hagyományos lítium-polimer akkumulátoroknál háromszor hosszabb az élettartama. Az ASUS gyorstöltő technológiával az alacsony akkumulátor mindössze 49 perc alatt tölthető 60%-ra.
Az ASUS VivoBook USB 3.0, HDMI és VGA csatlakozókkal, „3-in-1” kártyaolvasóval gondoskodnak a perifériák és eszközök széles választékának használatáról.
A fenti termékleírás egy általános termékismertető, a pontos paraméterek modellenként és konfigurációnként eltérhetnek.
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Processzor típus | 7200U |
| Processzor alap órajel | 2.50 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | GeForce 920MX |
| Háttértár méret | 1TB |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | SDXC |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 36 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot | Új |
