| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 14,0" |
| Processzor család | INTEL Core-i3 |
| Memória méret | 4GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
221 990 Ft
(174 795 Ft + ÁFA)Processzor: Intel core i3-10110U (2 x 2,10GHz / 4,10GHz Turbo, 4MB Cache)
Kijelző: 14" FULL HD (1920x1080) LED Touch WV (WideView, 170°) 250nits
Memória: 4GB DDR4 2400MHz
Háttértár: 128 GB PCIe SSD
Grafikus kártya: Intel UHD Graphics
Optikai meghajtó: Optikai meghajtó nélkül
WiFi: 802.11ax
USB csatlakozók: 2 x USB 2.0 + USB 3.2 Type A (Gen1) + USB 3.2 Type C (Gen1)
Kártyaolvasó: SD
HDMI: ™
Webkamera:
BlueTooth: 5.0
Ujjlenyomat olvasó: Ujjlenyomat olvasó
Súly: 1.5 kg
Burkolat: Alumínium fedlap
Szín: Galaxy Blue
Egyebek: Sonic Master technológia
Kiegészítők: Asus védőtok, Asus érintőceruza
Akumulátor (cella): 3
Üzemidő (óra): 10
Wattóra: 42 Wh
A fenti termék magyar billentyűzettel rendelkezik.
A fenti termékleírás egy általános termékismertető, a pontos paraméterek modellenként és konfigurációnként eltérhetnek.
| Tipus | Hibrid |
| Kijelző méret | 14,0" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Igen |
| Processzor család | INTEL Core-i3 |
| Processzor típus | 10110U |
| Processzor alap órajel | 2.10 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 4GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel UHD Graphics 620 |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 128GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 42 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Háttérvilágításos magyar billentyűzet |
| Súly | 1.5 kg |

Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ2632 - 15,6" FullHD, Core i5-1334U, 8GB, 512GB SSD, DOS - Ezüst Laptop 219 900 Ft
Asus VivoBook 14 X1404VA-EB571 - 14" FullHD, Core i5-1334U, 8GB, 512GB SSD, DOS - Kék Laptop 219 900 Ft
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ2631 - 15,6" FullHD, Core i3-1315U, 16GB, 1TB SSD, DOS - Ezüst Laptop 219 900 Ft
Asus VivoBook 15 (X1504VA) - 15,6" FullHD, Core i5-1335U, 8GB, 512GB SSD, DOS - Ezüst Laptop 226 560 Ft