| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 17,3" |
| Processzor család | INTEL Core-i3 |
| Memória méret | 12GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | DOS |
| Szín | ezüst |
239 900 Ft
(188 897 Ft + ÁFA)Terméksorozat | Vivobook X |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core-i3 |
| Processzor modell | 1115G4 |
Kijelző | |
| Képátló | 17,3" |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Kijelző Típusa | Matt, FullHD |
| Kamera felbontás | HD 720p |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD (NVMe) |
| SSD méret | 256 GB |
Memória | |
| Memória. | 12 GB |
| Memória típus | DDR4 3200MHz (4GB alaplapon + 1x4GB) |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | DOS |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | Intel |
| Memória | - |
| Videokártya típus | UHD Graphics |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 3 cella (48Wh) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | 5.0 |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI (1.4) |
| USB portok száma | 4 db |
| USB Type-C | 1 db |
| USB 3.2 | 1 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 2 db |
| LAN | - |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | microSD |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Ezüst |
| Súly | 2,3 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Dokkolhatóság | Nincs |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
| TPM Chip | Van (Firmware TPM) |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 17,3" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i3 |
| Processzor típus | 1115G4 |
| Processzor alap órajel | 3.00 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 12GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel UHD Graphics |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 256GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 41 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | DOS |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Igen |
| Szín | ezüst |
| Súly | 2.3 kg |

Asus VivoBook 14 X1404VA-EB571 - 14" FullHD, Core i5-1334U, 8GB, 512GB SSD, DOS - Kék Laptop 219 900 Ft
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ2631 - 15,6" FullHD, Core i3-1315U, 16GB, 1TB SSD, DOS - Ezüst Laptop 219 900 Ft
Asus VivoBook 15 (X1504VA) - 15,6" FullHD, Core i5-1335U, 8GB, 512GB SSD, DOS - Ezüst Laptop 226 560 Ft
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ766 - 15,6" FullHD, Core i5-1335U, 8GB, 512GB SSD, DOS - Kék Laptop 239 900 Ft