| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 8GB |
| Operációs rendszer | Nincs (Külön megvásárolható) |
227 720 Ft
(179 307 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Kijelző méret | 15,6 " |
| Kijelző felület | Matt |
Processzor | |
| CPU gyártó | Intel |
| CPU család | Core i7 |
| CPU típus | Intel Core i7-8550U (1,8GHz, 8MB) |
Memória | |
| Memória mennyiség | 8,0 GB |
| Memória | DDR4-2400MHz |
| Memória foglalatok száma | 2 db |
| Memória modulok | 1 x 8 |
Háttértár | |
| Háttértár típus | m.2 SSD |
| Háttértár méret | 128 GB |
| M.2 foglalat | Igen |
Videókártya | |
| VGA típus | NVIDIA GeForce MX150 4GB GDDR5 |
| Chipset gyártó | NVIDIA |
Optikai meghajtó | |
| Optikai meghajtó | DVD Super Multi |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| WiFi | 802.11 ac |
| Bluetooth | 4.1 |
Webkamera | |
| Felbontás | 0,30 MP |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Linux (Endless OS) |
Csatlakozók | |
| USB 2.0 ki | 1 db |
| USB 3.0 ki | 2 db |
| USB Type-C ki | 1 db |
| D-Sub ki | 1 db |
| HDMI ki | 1 db |
| Jack 3,5mm | Igen |
| Hálózati csatlakozás | 10/100/1000 Mb/s |
| Memória kártyaolvasó | Igen |
Biztonság | |
| Kensington zár foglalat | Igen |
Akkumulátor | |
| Technológia | Li-ion |
| Tárolt energia | 38 wattóra |
| Cellák száma | 2 |
| Töltő teljesítmény | 65 watt |
Fizikai jellemzők | |
| Alap szín | Szürke |
| Szélesség (max.) | 380,0 mm |
| Magasság (max.) | 23,2 mm |
| Mélység (max.) | 251,00 mm |
| Nettó súly | 2,30 kg |
Audió | |
| Hangszóró | Sonic Master |
Egyéb adatok | |
| Billentyűzet | Magyar |
Egyéb funkciók | |
| Numerikus billentyűzet | Igen |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 8550U |
| Processzor alap órajel | 1.80 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | MX150 |
| Háttértár méret | 128GB SSD |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | N/A |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 38 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Nincs (Külön megvásárolható) |
| Állapot | Új |
| Súly | 2.85 kg |

Asus VivoBook 14 X1404VA-EB571 - 14" FullHD, Core i5-1334U, 8GB, 512GB SSD, DOS - Kék Laptop 219 900 Ft
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ2631 - 15,6" FullHD, Core i3-1315U, 16GB, 1TB SSD, DOS - Ezüst Laptop 219 900 Ft
Asus VivoBook 15 (X1504VA) - 15,6" FullHD, Core i5-1335U, 8GB, 512GB SSD, DOS - Ezüst Laptop 226 560 Ft
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ766 - 15,6" FullHD, Core i5-1335U, 8GB, 512GB SSD, DOS - Kék Laptop 239 900 Ft