| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 8GB |
284 190 Ft
(223 771 Ft + ÁFA)
Intel® Core™ i7 processzorral
A ROG Strix GL553 telepített Windows 10 Home verzióval, 6. generációs Intel® Core™ i7 négymagos processzorral, NVIDIA® GeForce® GTX 960M grafikus kártyával és teljes körű Microsoft® DirectX® 12 támogatással, amely kiváló teljesítményt és tökéletes látvány-élményt biztosít a játék során.
A ROG Strix GL553 telepített Windows 10 Home verzióval valóban magával ragadó játékélményt kínál, a 6. generációs Intel®Core™ i7 processzornak és a diszkrét NVIDIA® GeForce® GTX 960M grafikus kártyának köszönhetően. A ROG Strix GL553 gépet játékra tervezték, és első rangú a kreativitásban. Ideje úgy élvezni a játékokat és az alkalmazásokat, mint ezelőtt soha!
A ROG Strix GL553 különleges, egyedileg tervezett, piros háttérfénnyel világító scissor-switch billentyűket tartalmazó chiclet gamer billentyűzettel rendelkezik, amely a billentyűk közötti 2,5 mm-es távolsággal biztos billentyűkezelést tesz lehetővé. Kiemelkedő WASD billentyűkkel van ellátva, így könnyen tudhatjuk, hol a kezünk helye.
Ezen felül, a nagy méretű szóköz billentyű és a különálló nyíl billentyűk gondoskodnak róla, hogy minden szükséges dolog könnyen elérhető legyen.
Az ROG-exclusive Cooling Overboost lehetővé teszi a ventilátor sebességének beállítását és intelligens hőtechnikai tervezés jellemzi, a maximális hűtési hatékonyság érdekében - ezzel biztosítva az ROG Strix GL553 intenzív játék maratonok által megkívánt stabil működését.
A 15,6" Full HD kijelzővel felszerelt ROG Strix GL553 széles,178°-os betekintési szöget biztosít. A kijelző kiváló kontraszt- és szín konzisztenciát biztosít, a színek akkor sem tolódnak el, ha extrém helyzetekből nézzük őket. Felülete matt, ezzel megakadályozza a ragyogást és a tükröződést, amelyek elvonhatják a figyelmet vagy zavarhatnak játék közben.
A megfordítható Type C USB porttal könnyebb az eszközök csatlakoztatása, emellett hiper gyors adatátviteli sebességet biztosít.
Az ROG Strix GL553 készen áll a játékmaratonokra, és számos olyan jellemzőt kínál, amelyek segítenek megosztani és valós időben közvetíteni a játékmeneteket barátaiddal vagy más közönséggel. Tömbmikrofonja segít a környezeti zaj kiszűrésében, ezzel még tisztább hangrögzítést biztosítva.
Az ROG Gaming Center növeli és javítja a játékélményt. Az integrált vezérlőközpont hozzáférést biztosít valamennyi, egyetlen irányítópulton elvárt funkcióhoz - rendszerinformáció keresése, gyorsbillentyűk beállítása a gyorsabb parancstovábbításhoz a játékban, audio beállítások módosítása vagy a játék menetének rögzítése.
Ezenfelül, az ROG GameFirst III technológia optimalizálja a hálózati forgalmat a gyorsabb, akadásmentes online játék érdekében. Válassz a négy előre beállított csomag prioritás mód közül (Optimalizálás, Játék, Media Streamelés és Fájlmegosztás) annak intuitív felületén.
Az ROG Strix GL553 beépített hangszórókkal rendelkezik, amelyek közvetlenül a játékos felé terelik a hangot, így a játékok életre kelnek.
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 6700HQ |
| Processzor alap órajel | 2.60 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | GeForce GTX960M |
| Háttértár méret | 1TB |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 48 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Állapot | Új |
| Súly | 4 kg |
