| Gyártó | Approx |
| Bemeneti feszültség | 110-240 VAC |
| Teljesítmény | 500W |
10 820 Ft
(8 519 Ft + ÁFA)| Teljesítmény | 500 Watt |
| PFC | Passzív |
| Ventilátor |
|
| Típus |
|
| Védelem |
|
| Csatlakozók |
|
| Egyéb jellemzők |
|
| Bemeneti feszültség | 110-240 VAC |
| Teljesítmény | 500W |
| Ventilátor méret | 120mm |
| Kábelezés | Klasszikus |
| 20/24 tűs csatlakozó (alaplap) | 1 |
| 4 tűs csatlakozó (ATX12V) | 1 |
| 8 tűs csatlakozó (EPS12V) | nincs |
| PCIe csatlakozó | nincs |
| SATA csatlakozó | 3 |
| 4 tűs csatlakozó (Molex, periféria) | 4 |
| Súly | 2.5 kg |

Akyga 400W Basic AK-B1-400 tápegység 10 970 Ft
Akyga 500W Basic AK-B1-500E tápegység 11 410 Ft