| Gyártó | Acer |
| Kijelző méret | 12" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 8GB |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
316 760 Ft
(249 417 Ft + ÁFA)| Kijelző típusa / fajta: | 12,0" QHD IPS LED / fényes / Multi-touch |
| Kijelző felbontása / Képarány: | 2160 x 1440 |
| Platform: | Intel® |
| Processzor típusa / órajel: | Intel® Core™ i7-7500U / 2,70GHz - 3,50GHz / 4MB |
| Belső memória: | 8GB |
| Háttértároló / tablet: | 512GB PCIe SSD |
| VGA típusa: | Intel® HD Graphics 620 |
| USB Portok: | 1x USB 3.0 / 1x USB 3.1 Type-C |
| WiFi / Bluetooth: | 802.11ac + BT 4.0 |
| Webkamera (előlap / hátlap): | 2Mpixel / 5Mpixel |
| Kártyaolvasó: | microSD |
| Akkumulátor: | 2 cella Li-Polymer |
| Súly: | 1270g |
| Méret: | 292,9 x 201,8 x 15,95 mm |
| Extrák / Kiegészítők: | Ujjlenyomat olvasó, Active Pen, TPM 2.0 |
| Szín: | Szürke |
| Operációs rendszer: | Windows® 10 Home 64bit |
| Tipus | Hibrid |
| Kijelző méret | 12" |
| Kijelző felbontás | 2160x1440 |
| Érintőképernyő | Igen |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 7500U |
| Processzor alap órajel | 2.70 GHz |
| Memória típus | N/A |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel HD Graphics 620 |
| Háttértár méret | 512GB SSD |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók | N/A |
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | N/A |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot | Új |
