| Gyártó | Acer |
| Kijelző méret | 17,3" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 8GB |
339 900 Ft
(267 637 Ft + ÁFA)Csúcsteljesítmény és stílus jellemzi a Predator Helios 300 PH sorozatot.
A készülékház masszív de vékony kialakítású. Vörös billentyűzet megvilágítást kapott, a jobb elkülönítés végett. Ehhez hozzájön még a fedlap amely rendkívül jól tükrözi, hogy egy nem mindennapi géppel van dolgunk, továbbá prémium megjelenést kölcsönöz a notebooknak, amely a gamer szférában illetve az üzleti életben is egyformán stílusos megjelenést biztosít.
A Predator Helios 300 PH sorozat gépeit egytől egyig csúcsteljesítményű, felsőkategóriás, négymagos Intel® Core™ processzorok és NVIDIA® GeForce® GTX videó kártyák hajtják, hogy mindig gördülékeny teljesítményt nyújtsanak professzionális munkához, valamint kirobbanó energiát a legkomolyabb grafikával rendelkező játékokhoz. Ehhez hozzájön még a nagyméretű háttértár és a villámgyors SSD meghajtó, mely biztosítja, hogy a rendszer mindig ugrásra készen álljon.
A tökéletes képi megjelenítésért Full HD felbontású, IPS kijelzők felelnek, míg a páratlan hangzásról a Dolby® Audio Premium® és az Acer TrueHarmony Plus hangrendszer gondoskodik
Professzionális felhasználás, komoly játék teljesítmény kompromisszumok nélkül? A Predator Helios 300 PH sorozat erre hivatott.
Predator Helios 300 / 17,3" FullHD 1920 x 1080 IPS kijelző / Intel® Core™ i7-7700HQ Quad-Core / 8GB DDR4 / 1TB HDD / NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti 4GB
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 17,3" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 7700HQ |
| Processzor alap órajel | 2.80 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | GeForce GTX 1050 Ti |
| Háttértár méret | 1TB |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 48 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Állapot | Új |
