| Gyártó | Acer |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Memória méret | 4GB |
| Operációs rendszer | Linux |
80 540 Ft
(63 417 Ft + ÁFA)| Szín: | Fekete |
| Operációs rendszer: | Boot-up Linux |
| Kijelző típusa / fajta: | 15,6" HD CineCrystal™ - fényes |
| Kijelző felbontása: | 1366x768 |
| Platform: | Intel® |
| Processzor típus: | Intel® Celeron® Dual Core™ N3050 / 1,60GHz - 2,16GHz / 2MB |
| Memória mérete / típusa: | 4GB DDR3 / 1600 MHz (Low Voltage) |
| Memória bővíthetőség: | 1 slot / max. 8GB |
| Háttértároló: | 500GB HDD |
| Optikai meghajtó: | DVD-RW supermulti |
| VGA típusa: | Intel® HD Graphics |
| VGA memória: | Rendszermemóriából |
| VGA csatlakozó: | HDMI |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 1x |
| LAN / WiFi: | Gbit LAN / 802.11bgn |
| Bluetooth: | 4.0 |
| Webkamera: | Acer Crystal Eye |
| Hangszóró: | 2.0 |
| Kártyaolvasó: | SD |
| Akkumulátor: | 3 cella Li-ion |
| Súly: | 2,40 kg |
| Méret: | 381,6 x 258 x 26,1 mm |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Celeron Dual-Core |
| Processzor típus | N3050 |
| Processzor alap órajel | 1.60 GHz |
| Memória típus | DDR3 |
| Memória méret | 4GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel HD Graphics |
| Háttértár méret | 500GB |
| Optikai meghajtó | DVD Olvasó/író optikai meghajtó (beépítve) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók | HDMI |
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | Kensington zár foglalat |
| Kártyaolvasó | SD |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 36 Wh |
| Tartozékok | N/A |
| Operációs rendszer | Linux |
| Állapot | Új |
| Súly | 3.2 kg |
