| Gyártó | Acer |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Memória méret | 8GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
269 990 Ft
(212 590 Ft + ÁFA)Processzor: Intel Core i5-10210U (4 x 1,60GHz / 4,20GHz Turbo, 6 MB Cache)
Kijelző:15.6" FULL HD (1920x1080) LED matt IPS
Memória: 8GB DDR4 2666MHz
Háttértár: 256 GB PCIe SSD
Grafikus kártya: nVidia Geforce MX250 2GB GDDR5
Optikai meghajtó: Optikai meghajtó nélkül
WiFi: 802.11ax
USB csatlakozók: USB 2.0 + 2 x USB 3.0 + USB 3.1 Type C
HDMI:
Webkamera: HD felbontás
BlueTooth: 5.0
LAN: Gigabit
Súly: 1.8 kg
Szín: Ezüst
Akumulátor (cella): 4
Üzemidő (óra): 9
Wattóra: 48 Wh
Operációs rendszer:Microsoft Windows 10 Home
A fenti termék magyar billentyűzettel rendelkezik.
A fenti termékleírás egy általános termékismertető, a pontos paraméterek modellenként és konfigurációnként eltérhetnek.
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Processzor típus | 10210U |
| Processzor alap órajel | 1.60 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | GeForce MX250 2GB |
| Grafikus memória | Dedikált, 2GB grafikus memória |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 256GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 48 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Háttérvilágításos magyar billentyűzet |
| Súly | 1.8 kg |
