Terméksorozat | Aspire 5 |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i3 |
| Processzor modell | 115G4 |
Kijelző | |
| Képátló | 14" |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Kijelző Típusa | Matt, FullHD |
| Kamera felbontás | 1 MP |
| Érintőkijelző | Nem |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD (NVMe) |
| SSD méret | 256 GB |
| HDD méret | 0 GB |
Memória | |
| Memória. | 20 GB |
| Memória típus | DDR4 2666 MHz(1x8GB) |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | DOS |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | Intel |
| Memória | - |
| Videokártya típus | UHD Graphics |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 3 cella (48Wh) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax (Wifi6) |
| Bluetooth | 5.0 |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI (2.0) |
| USB portok száma | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| USB 3.2 | 2 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 0 db |
| LAN | 10/100/1000 |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Rózsaszín |
| Súly | 1,55 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Dokkolhatóság | Nincs |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
| TPM Chip | Nincs |
Core i3 1115G4 (upto 4100)/20480 (DDR4)/256 NVMe SSD/14" FHD IPS matt/nincs opti
| Tipus |
Laptop |
| Kijelző méret |
14,0" |
| Kijelző felbontás |
1920x1080 |
| Kijelző típus |
Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő |
Nem |
| Processzor család |
INTEL Core-i3 |
| Processzor típus |
1115G4 |
| Processzor alap órajel |
1.0 GHz |
| Memória típus |
DDR4 |
| Memória méret |
20GB |
| Grafikus vezérlő gyártó |
Intel® |
| Grafikus vezérlő típus |
Intel UHD Graphics |
| Grafikus memória |
Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus |
SSD háttértár |
| Háttértár méret |
256GB SSD |
| Optikai meghajtó |
Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
- 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Bluetooth 5.0
- Beépített mikrofon
- Beépített Sztereó Hangszóró
- Webkamera HD
|
| Kimeneti csatlakozók |
- HDMI
- 3.5 Jack audió
- 10/100/1000 Gigabit LAN
|
| Bemeneti csatlakozók |
- 1 x USB Type-C
- 2 x USB 3.0
|
| Biztonság |
- Ujjlenyomat olvasó
- BIOS védelme felhasználói jelszóval
|
| Kártyaolvasó |
Nincs |
| Akkumulátor |
3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény |
48 Wh |
| Tartozékok |
Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer |
DOS |
| Állapot |
Új |
| Billentyűzet világítás |
Háttérvilágításos magyar billentyűzet |
| Szín |
arany |
| Súly |
1.6 kg |