Terméksorozat | Aspire 3 |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i3 |
| Processzor modell | 1115G4 |
Kijelző | |
| Képátló | 15,6" |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Kijelző Típusa | Matt, FullHD, IPS |
| Kamera felbontás | 1 MP |
| Érintőkijelző | Nem |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD (NVMe) |
| SSD méret | 1TB |
| HDD méret | 0 GB |
Memória | |
| Memória. | 20 GB |
| Memória típus | DDR4 2666 MHz(1x8GB) |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home |
Videokártya | |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya fajta | nVidia GeForce |
| Memória | 2 GB |
| Videokártya típus | MX 350 |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 2 cella (36Wh) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ac |
| Bluetooth | 4.2 |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI |
| USB portok száma | 3 db |
| USB Type-C | 0 db |
| USB 3.1 | 2 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 1 db |
| LAN | 10/100/1000 |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Ezüst |
| Súly | 1,7 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Nincs |
| Dokkolhatóság | Nincs |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| TPM Chip | Nincs |
Core i3 1115G4 (upto 4100)/20480 (DDR4)/1TB NVMe SSD/15,6" IPS FHD LED matt/ninc
| Tipus |
Laptop |
| Kijelző méret |
15,6" |
| Kijelző felbontás |
1920x1080 |
| Kijelző típus |
Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő |
Nem |
| Processzor család |
INTEL Core-i3 |
| Processzor típus |
1115G4 |
| Processzor alap órajel |
3.00 GHz |
| Memória típus |
DDR4 |
| Memória méret |
20GB |
| Grafikus vezérlő gyártó |
NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus |
MX350 2GB |
| Grafikus memória |
Dedikált, 2GB grafikus memória |
| Háttértár típus |
SSD háttértár |
| Háttértár méret |
1TB SSD |
| Optikai meghajtó |
Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
- WLAN 802.11ac
- Bluetooth 4.2
- Webkamera HD
- Beépített mikrofon
- Beépített Sztereó Hangszóró
|
| Kimeneti csatlakozók |
- HDMI
- 10/100/1000 Gigabit LAN
- 3.5 Jack audió
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó |
Nincs |
| Akkumulátor |
2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény |
37 Wh |
| Tartozékok |
Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer |
Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot |
Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás |
Nem |
| Szín |
ezüst |
| Súly |
1.7 kg |