| Gyártó | Acer |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i3 |
| Memória méret | 4GB |
| Operációs rendszer | Linux |
109 050 Ft
(85 866 Ft + ÁFA)Terméksorozat Aspire A3 | |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i3 |
| Processzor modell | 7020U |
Kijelző | |
| Képátló | 15,6" |
| Felbontás | 1366 x 768 (WXGA) 16:9 |
| Kijelző Típusa | Matt |
| Kamera felbontás | 0,3 Mpixel |
Háttértár | |
| Háttértár típus | HDD |
| HDD méret | 1000 GB |
| SSD méret | 0 GB |
Memória | |
| Memória. | 4 GB |
| Memória típus | DDR4 |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Linux |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Videokártya típus | Intel HD Graphics 620 |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 3 cell mAh |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI |
| USB portok száma | 0 db |
| USB 3.1 | 0 db |
| USB 3.0 | 1 db |
| USB 2.0 | 2 db |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fekete |
| Súly | 2 kg |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i3 |
| Processzor típus | 7020U |
| Processzor alap órajel | 2.30 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 4GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel UHD Graphics 620 |
| Háttértár méret | 1TB |
| Optikai meghajtó | N/A |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | N/A |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 37 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Linux |
| Állapot | Új |
