| Gyártó | Acer |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i3 |
| Memória méret | 4GB |
| Operációs rendszer | Nincs (Külön megvásárolható) |
110 960 Ft
(87 370 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Kijelző méret | 15,6 " |
| Kijelző felület | Matt |
Processzor | |
| CPU gyártó | Intel |
| CPU család | Core i3 |
| CPU típus | Intel Core i3-6006U (2.0 GHz, 3MB) |
Memória | |
| Memória mennyiség | 4,0 GB |
| Memória | DDR4-2133MHz |
| Memória foglalatok száma | 1 db |
| Memória modulok | 1 x 4 |
Háttértár | |
| Háttértár típus | HDD |
| Háttértár méret | 500 GB |
| Háttértár fordulatszám | 5400 rpm |
| M.2 foglalat | Igen |
Videókártya | |
| VGA típus | Intel HD Graphics 520 |
| Chipset gyártó | Intel |
Optikai meghajtó | |
| Optikai meghajtó | nincs |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| WiFi | 802.11 a/ac/b/g/n |
| Bluetooth | van |
Webkamera | |
| Felbontás | 0,30 MP |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Linux |
Csatlakozók | |
| USB 2.0 ki | 2 db |
| USB 3.0 ki | 1 db |
| HDMI ki | 1 db |
| Jack 3,5mm | Igen |
| Hálózati csatlakozás | 10/100/1000 Mb/s |
| Memória kártyaolvasó | Igen |
Biztonság | |
| Kensington zár foglalat | Igen |
Akkumulátor | |
| Technológia | Li-polymer |
| Tárolt energia | 37 wattóra |
| Cellák száma | 2 |
| Elektromos töltés | 4810 mAh |
| Töltő teljesítmény | 45 watt |
Fizikai jellemzők | |
| Alap szín | Fekete |
| Szélesség (max.) | 381,6 mm |
| Magasság (max.) | 21,6 mm |
| Mélység (max.) | 259,00 mm |
| Nettó súly | 2,10 kg |
Alapadatok | |
| Család | Aspire 3 |
Audió | |
| Hangszóró | Sztereó |
| Mikrofon | Igen |
Egyéb adatok | |
| Billentyűzet | Magyar |
Egyéb funkciók | |
| Numerikus billentyűzet | Igen |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i3 |
| Processzor típus | 6006U |
| Processzor alap órajel | 2.00 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 4GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel HD Graphics 520 |
| Háttértár méret | 500GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | N/A |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 37 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Nincs (Külön megvásárolható) |
| Állapot | Új |
| Súly | 2.75 kg |
