| Gyártó | Acer |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | AMD Ryzen 3 |
| Memória méret | 4GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Linux |
154 990 Ft
(122 039 Ft + ÁFA)| Gyártó | Acer |
Képernyő | |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Felbontás fajta | FHD |
| Kijelző fajta | Matt |
Processzor | |
| Processzor gyártó | AMD® |
| Processzor család | Ryzen™ 3 |
| Magok száma | 4 |
| Processzor típus | R3-3200U (2,00GHz - 3,40GHz / 4MB) |
Memória | |
| Memória mérete | 4 GB |
| Memória Típusa | DDR4 |
| Memória Órajele | 2133 MHz |
Háttértár | |
| 1. Háttértároló mérete | 256GB |
| 1. Háttértároló típusa | SSD |
| 1. Háttértároló csatlakozása | M.2 PCIe NVMe |
| SSD van benne | Igen |
Videokártya | |
| VGA gyártó | AMD® |
| VGA család | Radeon™ |
| VGA széria | 540X |
| VGA memória mérete | 2GB |
| VGA memória típusa | GDDR5 |
| VGA típusa | Dedikált |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Linux |
Csatlakozók | |
| USB2.0 | 1 x |
| USB3.0 | 1 x |
| HDMI | Igen |
| LAN | Gigabit |
| WLAN | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | Igen |
| Webkamera | Igen |
Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó | Igen |
| Szín | Fekete |
| Család | Aspire 3 |
| Súly | 2,3 kg |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | AMD Ryzen 3 |
| Processzor típus | 3200U |
| Processzor alap órajel | 2.60 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 4GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | AMD® Radeon® |
| Grafikus vezérlő típus | AMD Radeon 540 |
| Grafikus memória | Dedikált, 2GB grafikus memória |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 256GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 36 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Linux |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Nem |
| Súly | 2.1 kg |
