Terméksorozat Aspire A3 | |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Pentium |
| Processzor modell | N5000 |
Kijelző | |
| Képátló | 15,6" |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Kijelző Típusa | Matt |
| Kamera felbontás | 0,3 Mpixel |
Háttértár | |
| Háttértár típus | HDD |
| HDD méret | 1000 GB |
| SSD méret | 0 GB |
Memória | |
| Memória. | 4 GB |
| Memória típus | DDR4 |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Memória | 0 GB |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics 605 |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 2 cell mAh |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Igen |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI |
| USB portok száma | 3 db |
| USB Type-C | 0 db |
| USB 3.1 | 0 db |
| USB 3.0 | 1 db |
| USB 2.0 | 2 db |
| LAN | 10/100/1000 |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fekete |
| Súly | 2 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Igen |
| Dokkolhatóság | USB porton |
A fenti termék magyar billentyűzettel rendelkezik. A fenti termékleírás egy általános termékismertető, a pontos paraméterek modellenként és konfigurációnként eltérhetnek.
| Tipus |
Laptop |
| Kijelző méret |
15,6" |
| Kijelző felbontás |
1920x1080 |
| Kijelző típus |
Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő |
Nem |
| Processzor család |
INTEL Pentium Quad-Core |
| Processzor típus |
N5000 |
| Processzor alap órajel |
1.0 GHz |
| Memória típus |
DDR4 |
| Memória méret |
4GB |
| Grafikus vezérlő gyártó |
Intel® |
| Grafikus vezérlő típus |
Intel UHD Graphics 605 |
| Grafikus memória |
Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus |
HDD háttértár |
| Háttértár méret |
1TB |
| Optikai meghajtó |
Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
- WLAN 802.11 a/b/g/n/ac
- Bluetooth 4.2
- Webkamera HD
- Beépített mikrofon
- Beépített Sztereó Hangszóró
|
| Kimeneti csatlakozók |
- 10/100/1000 Gigabit LAN
- HDMI
- 3.5 Jack audió
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó |
Van |
| Akkumulátor |
2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény |
36 Wh |
| Tartozékok |
Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer |
Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot |
Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás |
Nem |
| Súly |
1.9 kg |