| Gyártó | Acer |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Memória méret | 4GB |
| Háttértár típus | HDD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
143 350 Ft
(112 874 Ft + ÁFA)A gyönyörűen vékony kialakítás elegáns textúrával és sima alumínium belső felületekkel egészül ki.
A beépített webkamerának és a kettős mikrofonrendszernek köszönhetően kiváló minőségben video chatelhet családtagjaival és ismerőseivel.
Az élethű hangzású TrueHarmony lenyűgözően tiszta audioélményt garantál.
A kiváló hardvernek a felső kategóriás Intel® processzornak és az NVIDIA® GeForce videokártyának valamint a gyors memóriának köszönhetően sokoldalúan használható. A nagy számításigényű video vágási műveletek, a játékok és a filmek sem okoznak gondot számára.
A laptop szupergyors 802.11ac és Multi-User MIMO vezeték nélküli technológiái együttesen maximalizálják az internet sebességét, segítve ezáltal a felhasználót, hogy kommunikáljon távollévő családtagjaival .
Az Acer 5 a DustDefender technológia segítségével nagy mértékben csökkenti a porlerakódást, meghosszabbítva így laptopja élettartamát. A csúcstechnológiás kétventilátoros hűtőrendszer egy fém ventilátort foglal magában, amelynek különösen vékony (0,1 mm-es) lapátjai úgy mozognak, mint a repülőgépek szárnyai, így növelve a légáramot a zajok csökkentésével egyidejűleg.
Az Acer ColorBlast technológia 100%-os Adobe RGB színteret biztosít (ami majdnem kétszerese a szokványos laptopoknál tapasztalhatókénak), így a kijelzőn megjelenő képek színe szinte teljes egészében megegyezik az eredeti kép színeivel.
A fenti termékleírás egy általános termékismertető, a pontos paraméterek modellenként és konfigurációnként eltérhetnek.
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Kijelző típus | Fényes kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | AMD Dual-Core |
| Processzor típus | A4-9120 |
| Processzor alap órajel | 2.20 GHz |
| Memória típus | LPDDR3 |
| Memória méret | 4GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | AMD® Radeon® |
| Grafikus vezérlő típus | AMD Radeon 520 |
| Grafikus memória | Dedikált, 2GB grafikus memória |
| Háttértár típus | HDD háttértár |
| Háttértár méret | 1TB |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | SD |
| Akkumulátor | 2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 37 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Nem |
| Súly | 2.88 kg |
