| Gyártó | Acer |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Memória méret | 4GB |
88 230 Ft
(69 472 Ft + ÁFA)| Szín: | Fekete |
| Operációs rendszer: | Grafikus Endless OS - HUN |
| Kijelző típusa / fajta: | 15,6" HD CineCrystal™ - fényes |
| Kijelző felbontása: | 1366x768 |
| Platform: | AMD® |
| Processzor típus: | AMD® Dual-Core™ A4-9120 /2,20GHz - 2,50GHz/ 1MB |
| Memória mérete / típusa: | 4GB DDR4 / 2133 MHz |
| Háttértároló: | 500GB HDD |
| Optikai meghajtó: | Nincs - Ajánlott külső optikai meghajtók |
| VGA típusa: | AMD Radeon™ 520 |
| VGA memória: | 2 GB GDDR5 |
| LAN / WiFi: | Gbit LAN / 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.0 |
| Webkamera: | Webkamera mikrofonnal |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | AMD A4 |
| Processzor típus | A4-9120 |
| Processzor alap órajel | 2.20 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 4GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | AMD® Radeon® |
| Grafikus vezérlő típus | AMD Radeon 520 |
| Háttértár méret | 500GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | N/A |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 37 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Állapot | Új |
| Súly | 2.88 kg |
