| Gyártó | Acer |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Memória méret | 4GB |
| Háttértár típus | HDD háttértár |
| Operációs rendszer | Linux |
85 900 Ft
(67 637 Ft + ÁFA)| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző típus | Fényes kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | AMD A4 |
| Processzor típus | A4-9125 |
| Processzor alap órajel | 1.20 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 4GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | AMD® Radeon® |
| Grafikus vezérlő típus | AMD Radeon 520 |
| Grafikus memória | Dedikált, 2GB grafikus memória |
| Háttértár típus | HDD háttértár |
| Háttértár méret | 1TB |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 32 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Linux |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Nem |
