| Gyártó | Nokia |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 5,5" |
| Kijelző felbontás | 2160x1080 |
| Memória (RAM) | 2,0 GB RAM |
| Belső / külső memória | 16 GB |
| Kamera felbontás | 16,0mpx |
| Bővíthetőség | microSD foglalat |
44 450 Ft
(35 000 Ft + ÁFA)Full HD+ 5,5’’ kijelző 18:9 képaránnyal
16 MP autofókuszos hátlapi kamera
8 MP előlapi kamera 84,6 fokos látómezővel
Tartós alumínium unibody kialakítás
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 5,5" |
| Kijelző felbontás | 2160x1080 |
| Processzor magok száma | 8 |
| Processzor sebessége | N/A |
| Memória (RAM) | 2 GB |
| Belső / külső memória | 16 GB |
| Kamera felbontás | 16,0mpx |
| Előlapi kamera felbontás | 8 mpx |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | NanoSim |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | 2900 mAh |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | MultiTouch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók |
|
| Súly | 0.38 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft