| Gyártó | Nokia |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Operációs rendszer | Nokia Series 30+ |
| Kijelző méret | 2,4" |
| Kijelző felbontás | 240x320 |
| Kamera felbontás | 2,0mpx |
18 000 Ft
(14 173 Ft + ÁFA)Egy modern klasszikus újragondolva
Akkumulátor készenléti ideje akár egy hónap
Négy színváltozat
Játssz a klasszikus Snake játékkal
| Kialakítás | Klasszikus |
| Operációs rendszer | Nokia Series 30+ |
| Kijelző méret | 2,4" |
| Kijelző felbontás | 240x320 |
| Processzor magok száma | Nincs |
| Processzor sebessége | N/A |
| Memória (RAM) | N/A |
| Belső / külső memória | 16 MB |
| Kamera felbontás | 2,0mpx |
| Előlapi kamera felbontás | Nincs előlapi kamera |
| Bővíthetőség | N/A |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | Normál |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | 1200 mAh |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | Hagyományos nyomógombos |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók |
|
| Súly | 0.16 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft