| Gyártó | Nokia |
| Kialakítás | Kihajtható |
| Operációs rendszer | Klasszikus/Feature Phone |
| Kijelző méret | 1,8" |
| Kijelző felbontás | 160x128 |
| Kamera felbontás | 2,0mpx |
| Bővíthetőség | microSD foglalat |
39 390 Ft
(31 015 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Kihajtható |
| Operációs rendszer | Klasszikus/Feature Phone |
| Kijelző méret | 1,8" |
| Kijelző felbontás | 160x128 |
| Processzor magok száma | N/A |
| Processzor sebessége | Nincs |
| Memória (RAM) | N/A |
| Belső / külső memória | N/A |
| Kamera felbontás | 2,0mpx |
| Előlapi kamera felbontás | Nincs előlapi kamera |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | NanoSim |
| Hálózati kapcsolatok | Bluetooth 4.2 |
| Akku kapacitás | 850 mAh |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | Hagyományos nyomógombos |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók | microUSB |
| Súly | 0.19 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft