| Gyártó | Nokia |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Operációs rendszer | Nokia Series 30+ |
| Kijelző méret | 2,8" |
| Kijelző felbontás | 240x320 |
| Memória (RAM) | 16 MB RAM |
| Belső / külső memória | Nincs belső tároló |
| Kamera felbontás | 2,0mpx |
| Bővíthetőség | microSD foglalat |
22 320 Ft
(17 574 Ft + ÁFA)Általános | Érintőképernyő: Nem QWERTY billentyűzet: Nem Billentyűzet típus: Standard Hálózat: 2G: 900/1800 Szín: Sötétszürke GPS: Nem |
Memória
| RAM memória: 16 MB |
Kijelző | Képernyő típusa: QVGA |
Csatlakoztathatóság | GPRS: Igen |
Fotó, videó | Beépített vaku: LED |
Tápellátás | Beszélgetési idő: Akár 23 óráig |
Kommunikáció | Üzenetek: SMS / MMS |
Multimédia | FM rádió: Igen |
Fizikai jellemzők | Méret: 124.6 x 53.4 x 10.9 mm |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Operációs rendszer | Nokia Series 30+ |
| Kijelző méret | 2,8" |
| Kijelző felbontás | 240x320 |
| Processzor magok száma | 1 |
| Processzor sebessége | N/A |
| Memória (RAM) | 16 MB |
| Belső / külső memória | Nincs belső tároló |
| Kamera felbontás | 2,0mpx |
| Előlapi kamera felbontás | 2 mpx |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | MiniSim |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | 1200 mAh |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | Hagyományos nyomógombos |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók |
|
| Súly | 0.4 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft