| Gyártó | Netgear |
| Wi-Fi sebesség | 300 Mbit/s |
| Működési frekvencia | 2.4 GHz |
| WAN port szám | 1 x WAN |
| LAN port szám | 4 x LAN |
14 850 Ft
(11 692 Ft + ÁFA)| Wi-Fi sebesség | 300 Mbit/s |
| Működési frekvencia | 2.4 GHz |
| WAN port szám | 1 |
| WAN sebesség | 10/100 Mbit/s |
| LAN port szám | 4 db |
| LAN sebesség | 10/100 Mbit/s |
| USB csatlakozó | Nincs |
| Antenna elhelyezkedés | Belső antenna |
| QoS | Nem |
| Titkosítás |
|
| Power over Ethernet (PoE) | - |
| Súly | 0.52 kg |
