| Gyártó | Navon |
| Kijelző méret | 4,3" |
| Kijelző felbontás | 480 x 272 |
| Szoftver típus | iGO Primo |
| Térkép | Európa térképpel |
| Processzor órajel | 550 MHz |
| Memóra | 128 MB |
| Tárhely | 4,0 GB |
| Operációs rendszer | Windows CE 6.0 |
33 830 Ft
(26 637 Ft + ÁFA)| Kijelző méret | 4,3" |
| Kijelző felbontás | 480 x 272 |
| Szoftver típus | iGO Primo |
| Térkép | Van - Európa |
| Bluetooth | Nincs |
| FM Transmitter | Nincs |
| TMC Vevő | Nincs |
| Processzor órajel | 550 MHz |
| Memóra | 128 MB |
| Tárhely | 4,0 GB |
| Operációs rendszer | Windows CE 6.0 |
