| Gyártó | Navon |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 7" |
| Kijelző felbontás | 1024x600 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| Belső tárhely | 8 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető tárhely |
| Mobilinternet | WiFi |
| Szín | Fekete |
20 540 Ft
(16 173 Ft + ÁFA)Terméksorozat | iQ |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Allwinner |
| Processzor típus | - |
| Processzor modell | A64 |
| Processzor magok száma | 4 mag (4x1.2 GHz Cortex-A53) |
Kijelző | |
| Képátló | 8" |
| Felbontás | 1024 x 600 |
| Kijelző Típusa | Fényes, WSVGA |
Kamera | |
Előlapi kamera | 0.3 MP |
| Hátlapi kamera | 2.0 MP |
| Hátlapi kamera vaku | Nincs |
| Hátlapi kamera autófokusz | Nincs |
| Videófelvétel felbontás | - |
Háttértár | |
| Háttértár méret | 8 GB |
| Bővíthető | Igen (MicroSD 32GB-ig) |
Memória | |
| Memória mérete | 1 GB |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Android 7.1 |
Grafikus vezérlő | |
| Grafikus vezérlő fajta | Mali |
| Grafikus vezérlő típus | Mali-400 MP2 |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 2300 mAh beépített |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 2.0 |
| Mobilinternet | Nincs |
Csatlakozók | |
| USB csatlakozó | microUSB 2.0 |
| 3,5mm Jack csatlakozó | Van |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fekete |
| Méret | 191.0 x 116.0 x 11.7 mm |
| Súly | 320 g |
Egyéb funkció | |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| Operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verzió | 7.1 |
| Kijelző méret | 7" |
| Kijelző felbontás | 1024x600 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| RAM | 1 GB |
| Belső tárhely | 8 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Mobilinternet | Csak Wi-Fi |
| Szín | Fekete |
| Súly | 320 g |
