| Gyártó | myPhone |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Operációs rendszer | myPhone |
| Kijelző méret | 2,4" |
| Kijelző felbontás | 320x240 |
| Kamera felbontás | 2,0mpx |
| Bővíthetőség | microSD foglalat |
23 460 Ft
(18 472 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Klasszikus |
| Operációs rendszer | myPhone |
| Kijelző méret | 2,4" |
| Kijelző felbontás | 320x240 |
| Processzor magok száma | 1 |
| Processzor sebessége | N/A |
| Memória (RAM) | N/A |
| Belső / külső memória | 128 MB |
| Kamera felbontás | 2,0mpx |
| Előlapi kamera felbontás | Nincs előlapi kamera |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | MicroSim |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | 2000 mAh |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | Hagyományos nyomógombos |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók |
|
