| Gyártó | MSI |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 16GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
| Szín | kék |
1 039 900 Ft
(818 818 Ft + ÁFA)Terméksorozat | GE66 Raider |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 11800H |
Kijelző | |
| Képátló | 15,6" |
| Felbontás | 2560 x 1440 |
| Kijelző Típusa | Matt, QHD, IPS-Level, 240Hz |
| Kamera felbontás | FHD 1080p |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD (NVMe) |
| SSD méret | 1000 GB |
| HDD méret | 0GB |
Memória | |
| Memória. | 16 GB |
| Memória típus | DDR4 3200 MHz(2x8GB) |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home |
Videokártya | |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya fajta | nVidia GeForce |
| Memória | 8 GB |
| Videokártya típus | RTX 2080 |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 4 cella (100Wh) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
| Bluetooth | 5.2 |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI, miniDisplayport, USB-C Displayport |
| USB portok száma | 5 db |
| USB Type-C | 2 db |
| USB 3.2 | 3 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 0 db |
| LAN | 10/100/1000 |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | SD |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Titánium kék |
| Súly | 2,38 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Dokkolhatóság | Nincs |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| TPM Chip | Nincs |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 2560x1440 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 11800H |
| Processzor alap órajel | 2.30 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | RTX 3080 |
| Grafikus memória | Dedikált, 8GB grafikus memória |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 1TB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 99 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Igen |
| Szín | kék |
| Súly | 2.38 kg |
