| Gyártó | Modecom |
| Csatlakoztatás | USB |
| Kialakítás | Slim |
| Nyelv | Euro |
| Szín | Fekete |
| Multimédia gombok | Multimédia gombok |
13 250 Ft
(10 433 Ft + ÁFA)| Modell | Modecom MC-700U |
| Szín | Fekete |
| Méret | 433 x 123 x 12 mm |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes |
| Interfész | USB |
| Kábelhossz | 180 cm |
| Energiaellátás | USB 5V |
| Nettó tömeg | 655 gramm |
| Csatlakoztatás | USB |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Kialakítás | Slim |
| Nyelv | Euro |
| Szín | Fekete |
| Multimédia gombok | Igen |
| Csuklótámasz | Nincs |
| Súly | 0.75 kg |

Cherry KC 1000 JK-0800GB-2 angol, fekete 11 160 Ft
Logitech MK120 US Fekete 14 500 Ft